Svět-dárků.cz Bezva-Trička.cz Čaj-Čaj.cz
Hlavní stránka » Bižuterie a šperky
BIŽUTERIE A ŠPERKY

Bižuterie a šperky

Dárky, dárky pro muže a ženy, aneb vše co potřebujete k obdarování Vaších blízkých. Vítejte na nejstarším dárkovém obchodě na českém internetu. Vyberte svým blízkým dárek pro radost a potěšení v klidu a pohodlí Vašeho domova. Nabízíme široký sortiment originálních rukodělných dárků. Vodní dýmky, čajové soupravy, dárkové sklo, čaje, trička a další.
Pokračujte v nákupu výběrem podkategorie:
Třídit dárky dle :  Vzestupně Sestupně
Zpět  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dopředu
Náramek perličky korál

Náramek perličky korál

Ručně vyráběný náramek. Perličky v barvě korálu jsou navlečené na paměťovém drátu. Šířka 4,5 cm. Země původu Indonésie.
115,- Kč Koupit
Náramek perličky vzor

Náramek perličky vzor

Široký, hnědý náramek zhotovený z perliček navlečených na gumičce. Ruční výroba. Elegantní doplněk. Země původu Indonésie.
115,- Kč Koupit
Náramek perličky modrý

Náramek perličky modrý

Široký, modrý náramek zhotovený z perliček navlečených na gumičce. Ruční výroba. Elegantní doplněk. Země původu Indonésie.
115,- Kč Koupit
Náramek luxus etno

Náramek luxus etno

Do zelena laděný, ručně vyráběný náramek. Barevné perličky jsou navlečeny na paměťovém drátu. Hezký dárek pro ženy. Šířka 5 cm. Země původu Indonésie.
115,- Kč Koupit
Náramek luxus azur

Náramek luxus azur

Do modra laděný, ručně vyráběný náramek. Barevné perličky jsou navlečeny na paměťovém drátu. Hezký dárek pro ženy. Šířka 5 cm. Země původu Indonésie.
115,- Kč Koupit
Náramek perličky hnědý

Náramek perličky hnědý

Široký, hnědý náramek zhotovený z perliček navlečených na gumičce. Ruční výroba. Elegantní doplněk. Šířka 6 cm. Země původu Indonésie.
115,- Kč Koupit
Náramek luxus zelený

Náramek luxus zelený

Do zelena laděný, ručně vyráběný náramek. Perličky jsou navlečeny na paměťovém drátu. Hezký dárek pro ženy. Šířka 5 cm. Země původu Indonésie.
115,- Kč Koupit
Náramek perleť duo

Náramek perleť duo

Dvoubarený perleťový náramek. Dílky jsou navlečeny na gumičce. Velmi elegantní. Hezky dárek pro ženy a dívky.
125,- Kč Koupit
Náramek perleť moon

Náramek perleť moon

Náramek zhotovený z tmavých perleťových plátků ve tvaru půlměsíčků. Dílky jsou navlečeny na gumičce. Náramek je vhodný do společnosti i na denní nošení. Hezký dárek pro ženy a dívky.
125,- Kč Koupit
Náranek perleť white

Náranek perleť white

Perleťový náramek zhotovený z perleťových dílků dvou barev. Jednotlivé dílky náramku jsou navlečeny na gumičce. Vhodný do společnosti i na denní nošení. Hezký dárek pro ženy a dívky.
125,- Kč Koupit
Přívěsek Avanturin

Přívěsek Avanturin

Přívěsek z Avanturinu. Šťastným kamenem raka je Avanturin. Avanturin pomáhá zvýšit sebevědomí a cílevědomost. Posiluje vnitřní klid a přispívá k odpočinku a regeneraci. Udělejte radost tímto malým dárkem sobě, nebo někomu koho máte rádi.
45,- Kč Koupit
Srdíčko Křišťál

Srdíčko Křišťál

Přívěsek ve tvaru srdíčka. Šťastným kamenem pro lidi narozené ve znamení lva je Křišťál. Lev chce být nezávislý a samostatný. Těžko se podřizuje a nesnáší příkazy od druhých. Křišťál posiluje pozitivní energii a uklidňuje. Křišťál symbolizuje čistotu, jasnost, osvícenost a dodává novou sílu.
45,- Kč Koupit
Přívěsek Karneol

Přívěsek Karneol

Přívěsek z karneolu. Karneol je šťastným kamenem pro lidi narozené ve znamení skopce. Skopec je cílevědomý, je typem silné vůle, je spravedlivý a otevřený. Umí být i vznětlivý. Karneol pomáhá dodávat silnou vůli, realizovat a prožívat přání. Dodává energii a vitalitu. Udělejte radost sobě, nebo někomu koho máte rádi.
45,- Kč Koupit
Srdíčko Magnezit

Srdíčko Magnezit

Přívěsek ve tvaru srdíčka. Šťastným kamenem pro lidi narozené ve znamení vah je Magnezit. Váhy mají vysoké požadavky na své okolí i sebe sama. Hledají spravedlnost, jasnost a harmonii. Magnezit pomáhá dosáhnout vytyčeného životního cíle, kariéry i životních plánů. Symbolizuje individualitu a sebejistotu. Zlepšuje schopnost koncentrace a učení. Udělejte tímto malým dárkem radost sobě, nebo někomu koho máte rádi.
45,- Kč Koupit
Srdíčko Sodalit

Srdíčko Sodalit

Přívěsek ve tvaru srdíčka. Šťastným kamenem pro lidi narozené ve znamení střelce je Sodalit. Střelec je dobromyslný a šíří dobrou náladu. Je otevřený, působí přesvědčivě. Střelci jsou dobrými přáteli a životními partnery. Sodalit pomáhá k duševní vyváženosti a životní pohodě. Symbolizuje sebedůvěru a věrnost. Vyvolává inspiraci a kreativitu. Aktivuje vnitřní síly a činí střelce vnímavým k ostatním lidem.
45,- Kč Koupit
Přívěsek Růženín

Přívěsek Růženín

Přívěsek z růženínu. Růženín je šťastným kamenem pro lidi narozené ve znamení kozoroha. Kozoroh je silný při plnění svých předsevzetí a cílů. Růženín pomáhá odvádět negativní energii, zklidňuje vznětlivost a přináší harmonii. Posiluje sebevědomí, citové vztahy a pomáhá dosáhnout vytyčené cíle. Udělejte tímto malým dárkem radost sobě nebo někomu koho máte rádi.
45,- Kč Koupit
Přívěsek Achát

Přívěsek Achát

Přívěsek vyrobený z achátu. Achát podporuje sebedůvěru, pocity jistoty a důvěru ve vlastní schopnosti. Pomáhá zvládat duševní kolísavost a nestálost. Kamenná bižuterie má své četné příznivce díky přirozené kráse drahých kamenů a díky jejich pozitivnímu působení na lidské zdraví. Známá je také spojitost polodrahokamů s jednotlivými znameními zvěrokruhu. Drahé kameny mohou nejen zdobit, ale i pomáhat svou léčivou silou.
45,- Kč Koupit
Srdíčko Jaspis

Srdíčko Jaspis

Přívěsek z jaspisu ve tvaru srdíčka. Jaspis je šťastným kamenem pro lidi narozené ve znamení panny. Panna je pořádná, uvažlivá a přesná. Je si vědomá svých povinností. Je to ideální spolupracovník. Jaspis pomáhá zvládat život s lehkostí a dodává co nejvíce životní radosti. Symbolizuje ochranu a sílu. Dodává novou energii a pomáhá neztrácet odvahu v tíživých situacích. Udělejte tímto malým dárkem radost sobě nebo někomu koho máte rádi.
45,- Kč Koupit
Přívěsek Křišťál

Přívěsek Křišťál

Přívěsek z křišťálu. Šťastným kamenem pro lidi narozené ve znamení lva je Křišťál. Lev chce být nezávislý a samostatný. Těžko se podřizuje a nesnáší příkazy od druhých. Křišťál posiluje pozitivní energii a uklidňuje. Křišťál symbolizuje čistotu, jasnost, osvícenost a dodává novou sílu.
45,- Kč Koupit
Přívěsek Tygří oko

Přívěsek Tygří oko

Přívěsek z tygřího oka. Šťastným kamenem pro lidi narozené ve znamení blíženců je tygří oko. Tygří oko podporuje aktivní pohled na svět, rozvahu a koncentraci. Nošení tygřího oka podpoří činnost jater, zmírní silné bolesti hlavy a migrény. Kamenná bižuterie má své četné příznivce díky přirozené kráse drahých kamenů a díky jejich pozitivnímu působení na lidské zdraví. Známá je také spojitost polodrahokamů s jednotlivými znameními zvěrokruhu. Drahé kameny mohou nejen zdobit, ale i pomáhat svou léčivou silou.
45,- Kč Koupit
Zpět  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dopředu
Copyright © 2004 Svet-Darku.cz. Powered by Netmmerce. Design by W.D.A. Czech, s.r.o.