Svět-dárků.cz Bezva-Trička.cz Čaj-Čaj.cz

Obchodní podmínky

autor: Markéta Šigutová

- Cena dopravy: Česká republika dobírka 150,- Česká pošta 
                             Česká republika platba převodem 125,- Česká pošta 

U zásilek zasíláných prostřednictvím České pošty lze zvolit službu KŘEHKÉ. Cena služby je 25 Kč

                                         

- Při nákupu nad 3000,- Kč přeprava v ČR zdarma.

- Registrace není nutná. Při nákupu a následně e-mailem obdržíte přístupy do zakaznické části, kde můžete online sledovat stav načtený přímo z databáze dopravní společností České pošty, aniž by jste se museli připojovat na jejích stránky či zadávat kod balíku.

- Zboží zasíláme do 3 -5 pracovních dnů. Počítejte prosím s možným zpožděním způsobeným přetížením dopravních společností v období svátků.

1.  Závazky prodávajícího

 

 • Pouze to zboží prvotřídní kvality, které si kupující objednal prostřednictvím internetového obchodu svet-darku.cz a které je se zobrazeným zbožím ve shodě v maximální možné míře (drobné změny barev jsou možné, ke drobnému zkreslení barev mohlo dojít digitalizací)
 • Zboží, které je v souladu s normami a předpisy platnými na území ČR

Dále se prodávající zavazuje, že:

 • Bude komunikovat s kupujícím o jeho objednávce, bude ho informovat elektronickou poštou o přijetí objednávky, její expedici a přijaté platbě za zboží.
 • V případě nesplnění dodacích lhůt stanovených v internetovém obchodu svet-darku.cz bude o tomto stavu kupujícího včas informovat.
 • Bude uveřejňovat skutečné a konečné ceny, které kupující zaplatí za zboží, DPH a za dopravu.
 • V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 umožní nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto bez udání důvodu vrátit - zboží však musí být odesláno doporučeně na adresu sídla prodejce, v původním obalu, kompletní a nepoškozené. Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.Při splnění těchto podmínek bude nakupujícímu vrácena finanční částka do cca 10 dnů od obdržení vráceného zboží. Při nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme schopni akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.
 • Osobní údaje kupujícího bude chránit v maximální možné míře a neposkytne je žádným jiným subjektům.

 2. Práva a povinnosti kupujícího

 • Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
 • Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
 • Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14-ti dnů od doručení, viz. Odstoupení od kupní smlouvy.
 • Kupující je seznámen se skutečností, že prodávané zboží má charakter originálu. Proto nelze zaručit shodu barev, rozměrů a vzhledu výrobků s vyobrazením. Foto je nutné chápat jako ilustrační.
 • Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat.
 • Při objednání tabákových výrobků je KUPUJÍCÍ POVINEN UVÉST v doplňující zprávě v objednavkovém formuláři své DATUM NAROZENÍ aby mohla být ověřena jeho věková způsobilost pro nákup tabákových výrobků - dle zákona č.379/2005 Sb. O opatřeních k ochraně před škodami způsobenými tabakovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů. TENTO ÚDAJ JE KONTROLOVÁN PRACOVNÍKY ČESKÉ POŠTY PŘI DORUČENÍ ZÁSILKY - zásilky jsou expedovány jako URČENÉ DO VLASTNÍCH RUKOU ADRESÁTA! BEZ POŽADOVANÝCH ÚDAJŮ NEBUDE ZAKÁZKA VYEXPEDOVÁNA!
 •  
 • 3.  Závaznost objednávek
 • Každá objednávka, kterou kupující potvrdí (tzn. vybere si patřičný platební styk a stiskne tlačítko ZAPLATIT), je považována za závaznou.
 • Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.
 • Kupující nemá možnost sám objednávku stornovat - tuto akci provádí pouze prodávající (obvykle po dohodě s kupujícím, např. z důvodu nemožnosti dodat zboží v daném termínu, případně z důvodu nemožnosti autorizace skutečné identity kupujícího).

4.  Platební metody

V současné době mohou kupující využít při placení zboží tyto platební styky:

 • Dobírka
 • Bankovní převod

  Platby v hotovosti nepřijímáme!

5.  Dopravné a balné

Zboží bude zasíláno prostřednictvím České pošty:

 • Obchodní balík do 3000,- Kč     125,-Kč/ 150,- Kč
 • Obchodní balík nad 3000,- Kč   zdarma

  Výstražná nálepka KŘEHKÉ 25 Kč (Česká pošta)
   

 

Při předání je kupující povinen překontrolovat stav zásilky (porušení krabice, neporušenost pásky) a odmítnout převzetí  neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit prodávajícímu, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento do 24 hodin zaslat faxem prodávajícímu. Pokud převzetí zásilky kupujícím od dopravce je stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození zásilky není žádný nárok.

6.  Expedice zboží

Vzhledem k povaze zboží, které vám nabízíme, se doba doručení pohybuje kolem 3 -5 dnů od odeslání vaší objednávky. Samozřejmě nejsou výjimkou případy, kdy je možné zboží expedovat druhý den po odeslání objednávky, nicméně o skutečném datu objednávky budete vždy informováni e-mailem, který bude automaticky odeslán na vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali při procesu objednávání zboží.
Pokud z jakýchkoliv důvodů dojde k situaci, že zboží nebude možné v termínu do 3 - 5 dnů doručit, budeme vás s předstihem kontaktovat a o nastalé situaci informovat. Zároveň se obě strany dohodnou na řešení vzniklé situace. 

 

 

 

 

Copyright © 2004 Svet-Darku.cz. Powered by Netmmerce. Design by W.D.A. Czech, s.r.o.