Svět-dárků.cz Bezva-Trička.cz Čaj-Čaj.cz
Hlavní stránka » Čajové soupravy
ČAJOVÉ SOUPRAVY

Čajové soupravy

Čajové soupravy jsou stále častěji vyhledávaným dárkem jak pro muže, tak i pro ženy. Hezké a kvalitní čajové nádobí znásobí hezký prožitek nad šálkem dobrého čaje. V nabídce jsou keramické soupravy na čaj, nebo čajové soupravy z tradiční yixinské keramiky a nechybí ani soupravy porcelánové.
Pokračujte v nákupu výběrem podkategorie:
Třídit dárky dle :  Vzestupně Sestupně
Čajová souprava Ming

Čajová souprava Ming

Keramická čajová souprava v červeném barevném provedení, zdobená orientálním motivem. Souprava obsahuje konvičku na čaj o objemu 0,8 l a čtyři čajové šálky. Dárek vhodný pro všechny milovníky dobrého čaje. Baleno v dárkové papírové krabici. Země původu Čína.
495,- Kč Koupit
Yixing zhong na čaj - světlý

Yixing zhong na čaj - světlý

Klasický světle hnědý zhong na čaj, vyrobený z yixingské keramiky s bílou glazurou uvnitř. Kvalitní dárek pro všechny milovníky dobrého čaje. Země původu Čína.
196,- Kč Koupit
Čajová souprava Yaochi

Čajová souprava Yaochi

Keramická čajová souprava v barevném provedení. Velká konvička a vysoké čajové šálky uspokojí náruživé pijáky čaje. V zobáčku konvičky na čaj je keramické sítko usnadňující přípravu sypaných čajů. Objem konvičky 1,2 litru. Vše baleno v papírové dárkové krabici. Vyberte si z naší nabídky čajů a užijte si chvíle pohody při pití svého oblíbeného čaje. Země původu Čína.
555,- Kč Koupit
Keramická souprava na čaj - Mandarín

Keramická souprava na čaj - Mandarín

Výborný dárek pro muže i ženy. Keramická čajová souprava ve stylovém provedení. Konvička na čaj a čtyři čajové šálky, vše dárkově baleno v dárkové krabici. Konvička na čaj s objemem 0,6 litrů má keramické sítko v zobáčku pro snadnější přípravu sypaných čajů. Vyberte si z naší nabídky čajů a užijte si chvíle pohody při pití svého oblíbeného čaje. Země původu Čína.
455,- Kč Koupit
Čajová souprava - Happiness

Čajová souprava - Happiness

Keramická čajová souprava obsahující čajovou konvičku a čtyři čajové šálky. Červená keramika zdobená černým motivem čínského symbolu štěstí. V zobáčku konvičky je keramické sítko. Vyberte si z naší nabídky čajů a užijte si chvíle pohody při pití svého oblíbeného čaje. Země původu EU.
550,- Kč Koupit
Keramická konev YiXing s ručkou II

Keramická konev YiXing s ručkou II

Keramická konev YiXing s ručkou, zhotovená v japonském stylu. Originální a krásná. Konvička má v zobáčku jemné kovové sítko. Dárek vhodný pro všechny milovníky a znalce čaje. Země původu Čína.
489,- Kč Koupit
Keramická konev YiXing světlá

Keramická konev YiXing světlá

Keramická konvička klasického tvaru pocházející z vyhlášených dílen v YiXingu. Výborný dárek pro každého milovníka kvalitních čajů. Země původu Čína.
489,- Kč Koupit

YiXingská keramika

autor: Daniel Krečmer
Speciální čajovou keramiku ocení především znalci a ortodoxní milovníci kvalitního čaje. Tato keramika nese své jméno podle čínského města v provincii Tian-su, kde se těž více ..
YiXingská keramika
Keramická konev YiXing znaky

Keramická konev YiXing znaky

Dárek, který ocení především milovníci a znalci kvalitních čajů. Klasika mezi YiXingskými čajovými konvičkami zdobená jednoduchým rytým motivem. Země původu Čína.
489,- Kč Koupit
Keramická konev YiXing hnědá

Keramická konev YiXing hnědá

Keramická konev na čaj vyrobená z YiXingské keramiky. Typická barva i tvar. To nejlepší z čeho se dá pít kvalitní čaj. Země původu Čína.
489,- Kč Koupit
Keramická konev YiXing znak

Keramická konev YiXing znak

Originální YiXinská keramická konev. Dárek, kterým potěšíte skutečné znalce a milovníky kvalitních čajů. Jednoduchý design zdobený rytým motivem. Země původu Čína.
489,- Kč Koupit
Copyright © 2004 Svet-Darku.cz. Powered by Netmmerce. Design by W.D.A. Czech, s.r.o.