Svět-dárků.cz Bezva-Trička.cz Čaj-Čaj.cz
Hlavní stránka » Dárky z kůže
DÁRKY Z KŮŽE

Dárky z kůže

Dárky, dárky pro muže a ženy, aneb vše co potřebujete k obdarování Vaších blízkých. Vítejte na nejstarším dárkovém obchodě na českém internetu. Vyberte svým blízkým dárek pro radost a potěšení v klidu a pohodlí Vašeho domova. Nabízíme široký sortiment originálních rukodělných dárků. Vodní dýmky, čajové soupravy, dárkové sklo, čaje, trička a další.
Třídit dárky dle :  Vzestupně Sestupně
Kabelka kůže - zebra

Kabelka kůže - zebra

Černá dámská kabelka vyrobená z lakované kozí kůže. Kabelka je jednokomorová se zapínáním na zip. Kabelka má vnitřní kapsu na zip a kapsičku na mobil. Originální dárek pro ženy. Země původu Indie.
767,- Kč Koupit
Kožená taška - postavy

Kožená taška - postavy

Růžová, dámská kožená taška se zapínáním na zip, zdobená motivem postaviček. Taška má vnější kapsu na zip, vnitřní kapsu na zip a kapsičku na mobil. Originální ruční práce. Výborný dárek pro ženy a dívky. Země původu Indie.
920,- Kč Koupit
Kožená taška bordó - květy

Kožená taška bordó - květy

Dámská kožená taška se zapínáním na zip. Lakovaná kozí kůže v barvě bordó zdobená květovými ornamenty. Taška má vnější kapsu zapínanou na druk, vnitřní kapsu na zip a vnitřní kapsičku na mobil. Originální dárek pro ženy. Země původu Indie.
831,- Kč Koupit
Kožená taška červená - pruhy

Kožená taška červená - pruhy

Červená dámská kožená taška z kozí kůže. Taška je jednokomorová se zapínáním na zip. Taška má jednu vnější kapsu na zip, jednu vnitřní kapsu na zip a kapsičku na mobil. Originální dárek pro ženy. Země původu Indie.
1133,- Kč Koupit
Kožená kabelka - modré květy

Kožená kabelka - modré květy

Dámská kožená taška z lakované kůže, zdobená modrými květy. Taška je dvoukomorová. Taška má jednu vnější kapsu na druk, jednu vnější kapsu na zip, dvě vnitřní kapsy na zip a kapsičku na mobil. Originální ruční práce. Skvělý dárek pro ženy a dívky. Země původu Indie.
948,- Kč Koupit
Kožená taška - proužky

Kožená taška - proužky

Modrá kožená taška z lakované kůže, zdobená barevnými proužky. Taška je jednokomorová se zapínáním na zip. Má jednu vnitřní kapsu na zip a vnitřní kapsičku na mobil. Skvělý dárek pro ženy. Originální ruční práce. Země původu Indie.
997,- Kč Koupit
Kožená taška - vlnky

Kožená taška - vlnky

Dámská kožená taška se zapínáním na zip. Taška má vnější kapsu na zip, vnitřní kapsu na zip a vnitřní kapsičku na mobil. Originální dárek pro ženy a dívky. Lakovaná kůže zdobená motivem vlnek. Země původu Indie.
841,- Kč Koupit
Kožená taška - abstrakt

Kožená taška - abstrakt

Dámská kožená taška se zapínáním na zip. Lakovaná kůže zdobená abstraktními ornamenty. Taška má vnější kapsu zapínanou na druk, vnitřní kapsu na zip a vnitřní kapsičku na mobil. Originální dárek pro ženy. Země původu Indie.
1071,- Kč Koupit
Kožená taška růžová - květinky

Kožená taška růžová - květinky

Růžová dámská kožená kabelka, zdobená motivem drobných květinek. Kabelka je jednokomorová a má jednu vnější kapsu na zip, jednu vnitřní kapsu kapsu na zip a vnitřní kapsičku na mobil. Originální ruční práce. Hezký dárek pro ženy. Země původu Indie.
815,- Kč Koupit
Taška ještěrka - červená

Taška ještěrka - červená

Červená kožená taška s dvěmi ramínky zdobená motivem ještěrky. Taška má vnitřní podšívku a zapínání na magnetický knoflík. Hezký dárek pro ženy a dívky. Země původu Indie.
671,- Kč Koupit
Slon kůže - hnědý

Slon kůže - hnědý

Hnědý slon z kůže. Darujte svým blízkým slona pro štěstí. Drobný dárek, který jistě potěší. Vyrobeno v ČR.
45,- Kč Koupit
Slon kůže - červený

Slon kůže - červený

Originální dárek pro Vaše blízké. Darujte těm co máte rádi koženého slona pro štěstí. Drobná pozornost, která jistě potěší. Vyrobeno v ČR.
45,- Kč Koupit
Pouzdro se štamprlí keramika černé

Pouzdro se štamprlí keramika černé

Originální dárek! Černé kožené pouzdro na štamprli s vyraženým nápisem NA ZDRAVÍ. Pouzdro lze uchytit na opasek. Keramická štamprle je součástí balení. Vyrobeno v ČR.
121,- Kč Koupit
Pouzdro se štamprlí keramika hnědé

Pouzdro se štamprlí keramika hnědé

Originální dárek! Hnědé kožené pouzdro na štamprli s vyraženým nápisem NA ZDRAVÍ. Pouzdro lze uchytit na opasek.Keramická štamprle je součástí balení. Vyrobeno v ČR.
121,- Kč Koupit
Kapsa na doklady PAS HORIZONTAL klipy hnědá

Kapsa na doklady PAS HORIZONTAL klipy hnědá

Hnědá horizontální, pevná kožená kapsa na doklady velikosti cestovního pasu. Zapínání na aktovkový zámek. Kapsa má jednu přihrádku. Uchycení na opasek je řešeno pomocí dvou pevných kovových klipů. Vyrobeno z pravé kůže, žádný recyklát!
559,- Kč Koupit
Pouzdro na zapalovač

Pouzdro na zapalovač

Pouzdro na zippo zapalovač. Pouzdro má ve spodní části speciální otvor sloužící ke snadnému a rychlému vysunutí zapalovače z pouzdra. Tento systém Vám zaručí delší životnost Vašeho zapalovače - při klasickém vytahování se stávalo, že se časem utrhlo víko zapalovače, pokud ho ale vysunete pomocí otvoru, už se to nestane! Kvalitní český výrobek.
206,- Kč Koupit
Copyright © 2004 Svet-Darku.cz. Powered by Netmmerce. Design by W.D.A. Czech, s.r.o.